
Allergenen
Siciliaanse caponata
Dit is de maaltijd van gisteren, vandaag nog net zo lekker en 1 euro goedkoper! Per stuk verpakt in duurzame wegwerpverpakking. Caponata maak ik graag en deze variatie daarop vind ik verrassend lekker. Ik bereid dit van oorsprong Siciliaanse groentegerecht volgens traditioneel recept met aubergine, goede olijven, sultana's en tomaten. Op het laatst meng ik er geroosterde flespompoen doorheen. Erbij maak ik een tabouleh van bulgur met verse kruiden en zonnebloempitjes. Dit gerecht is 100% plantaardig (veganistisch).
In de caponata verwerk ik fijngehakte ingemaakte citroen, dit geeft een subtiele frisse smaak.
Aubergine, flespompoen, rode paprika, gele biet, wortel, knoflook, verse bieslook, peterselie, rozemarijn, gekonfijte citroen, kalamata olijven, zilveruitjes, rozijnen, zonnebloempitten, bulgur, tomatenpuree, rode wijnazijn, peper en zout, zonnebloemolie.
Allergenen: gluten, sulfiet.
Magnetron
Verwarm de caponata en tabouleh losjes afgedekt 3-4 minuten.
Oven — 200°C, 15-20 minMarleen's voorkeur
Verwarm de caponata en tabouleh afgedekt met een ovenbestendig bord, of aluminiumfolie 15-20 minuten. Wegwerp bakjes kunnen niet in de oven, schep over in ovenschaal.
Gemiddeld gewicht: 540 gram